tasuta saatmine alates 35€

Toggle Nav
My Cart

Villane mummuline kombe-Sinine-86

67,00 € 49,00 €
Laos olemas

Valmistatud 100% villasest kõrgekvaliteetsest lõngast.

Soovitame kanda teise või pealmise kihina. Kombe on ideaalne vankribeebidele. Asendamatu autosõitudel. Suurematel lastel sobib kevadel-sügisesel perioodil vihmariiete alla. Jahedatel kevad-suve õhtutel ideaalne, et hoida oma beebit soojas.

Pehme ja kerge, ilma voodrita kombe.

Kombineeri Wool In Love 100% villase beebitekiga.

Masinpesu on lubatud villapesuprogrammil. 

Materjal: 100% vill.

Suurused: 56 -86. 

Wool In Love kombed  valmivad 100% peenvillasest lõngast ja on seetõttu pehmed, soojad ja samas hästi hingavad. Lapsel on soe, aga villa eriomaduse- kõrge niiskuseimavuse tõttu ei hakka laps higistama. Villane materjal on suurepärane kehatemperatuuri reguleerija - külmal ilmal annab sooja ja palavusega ei lase ülekuumeneda. Pehme ja mugav kombe annab lapsele liikumisvabaduse.

Soovitame kanda teise kihina.

Kombe on ideaalne vankribeebidele. Asendamatu autosõitudel. Kevad-sügisesel perioodil sobib vihmariiete alla. Jahedatel kevad-suve õhtutel ideaalne, et hoida oma beebit soojas. Me soovitame villaseid rõivaid kanda aastaringi. Villane materjal on suurepärane kehatemperatuuri reguleerija - külmal ilmal annab sooja ja palavusega ei lase ülekuumeneda.

Kombineeri Wool In Love villase beebitekiga

Pesta masinas villapesu programmiga või käsitsi. Kasuta pesemisel kindasti villapesuvahendit, et säilitada villa häid omadusi. Triikimine on lubatud keskmisel kuumusel aurufunksioonil. 

Wool In Love tooted valmivad algusest lõpuni Eestis. Tootmisprotsess algab lõnga valikust ja disainist. Me koome kanga ja õmbleme valmisrõivasteks kokku Eestis. 

Detailid
Värv Sinine
Write Your Own Review
Toote kommentaarid:Villane mummuline kombe-Sinine-86