tasuta saatmine alates 35€

Toggle Nav
My Cart

Villased mummulised püksid

35,00 € 17,50 €
Laos olemas

Valmistatud 100% villasest kvaliteetsest peenlõngast.

Soovitame kanda teise või pealmise kihina retuuside või sukapükste peal.

Pehmed ja kerged  püksid on asendamatud vihamriiete all või külmemal talveilmal õueriiete all vahekihina. Ideaalsed autosõitudel ja vatipükste asemel pealmise kihina kandmiseks.

Kombineeri Wool In Love 100% villase kootud kampsuniga.

Masinpesu on lubatud villapesuprogrammil. 

Villased püksid

Materjal: 100% vill

Pehmed kootud püksid on asendamatud soojematel talveilmadel pealmise kihina kandmiseks. Ideaalsed autosõitudel. Väga mugavad ja kerged püksid sobivad kevadel ja sügisel enne vatipükste hooaega või  vihmariiete all vahekihina.  Külmal  talveilmal õueriiete all vahekihina.

Soovitame kanda teise kihina.

Kõik meie püksid valmivad 100% villasest lõngast ja on seetõttu pehmed, soojad ja samas hästi hingavad. Lapsel on soe, aga villa eriomaduse- kõrge niiskuseimavuse tõttu ei hakka laps higistama. Kombineeri Wool In Love kootud kampsunitega.

Pesta masinas villapesu programmiga või käsitsi. Kasuta pesemisel kindasti villapesuvahendit, et säilitada villa häid omadusi. Triikimine on lubatud keskmisel kuumusel aurufunksioonil. 

Wool In Love tooted valmivad algusest lõpuni Eestis. Tootmisprotsess algab lõnga valikust ja disainist. Me koome kanga ja õmbleme valmisrõivasteks kokku Eestis. 

 

Write Your Own Review
Toote kommentaarid:Villased mummulised püksid