tasuta saatmine alates 35€

Toggle Nav
My Cart

Villane mummuline pusa

Out of stock

Valmistatud 100% villasest kõrgekvaliteetsest lõngast.

Soovitame kanda teise kihina. Pusa on asendamatu talvejope ja kindlasti ka kevadel-sügisesel perioodil vihmariiete all. Jahedatel kevad-suve õhtutel mõnus kaasa võtta ja selga tõmmata.

Pehme ja kerge pusa tuleb lihtsasti üle pea, armsalt pea ümber hoidev kapuuts annab lisasooja. 

Kombineeri Wool In Love 100% villaste kootud pükstega.

Masinpesu on lubatud villapesuprogrammil. 

Materjal:100% vill.

Suurused: 62-104. (3k - 4a)

Kõik meie pusad valmivad 100% peenvillasest lõngast ja on seetõttu pehmed, soojad ja samas hästi hingavad. Lapsel on soe, aga villa eriomaduse- kõrge niiskuseimavuse tõttu ei hakka laps higistama. Villane materjal on suurepärane kehatemperatuuri reguleerija - külmal ilmal annab sooja ja palavusega ei lase ülekuumeneda.

Soovitame kanda teise kihina. Pehme ja kerge pusa tuleb lihtsasti üle pea, armsalt pea ümber hoidev kapuuts annab lisasooja. Pusa on asendamatu talvejope all, kindlasti ka kevadel-sügisesel perioodil vihmariiete all. Jahedatel kevad-suve õhtutel mõnus kaasa võtta ja selga tõmmata. Me soovitame villaseid rõivaid kanda aastaringi.

Kombineeri Wool In Love kootud pükstega.

Pesta masinas villapesu programmiga või käsitsi. Kasuta pesemisel kindasti villapesuvahendit, et säilitada villa häid omadusi. Triikimine on lubatud keskmisel kuumusel aurufunksioonil. 

Wool In Love tooted valmivad algusest lõpuni Eestis. Tootmisprotsess algab lõnga valikust ja disainist. Me koome kanga ja õmbleme valmisrõivasteks kokku Eestis. 

Write Your Own Review
Toote kommentaarid:Villane mummuline pusa