Toggle Nav
My Cart

Meist

Wool In Love – Eestis disainitud ja valmistatud meriinovillased väikelasterõivad.

Oleme Viljandis tegutsev kudumite tootmisega tegelev pereettevõte. Omame pikaajalist kogemust villaste rõivaste toomisel ning peamiselt ekspordime oma toodangu Skandinaaviasse. 2017 aasta kevadel hakkasime valmistama kudumeid väikelastele ja beebide enda kaubamärgi Wool In Love all. 

Meile on oluline toodete ja materjalide kõrge kvaliteet, ja seetõttu kasutame Itaalia ja Austria lõngatootjate kõrgekvaliteedilist meriinovillast ja lambavillast lõnga. Meie tooteid on seeläbi ka lihtne hooldada – kõiki rõivaid on lubatud masinas pesta villapesu progammil. Tooted valmivad lähtudes Eesti kliimast ja laste vajadustest.

Meie valikus on meriinovillased kampsunid, püksid, kleidid, kombenesioonid, mütsid ja sallid beebidele ja kuni 4 aastastele väikelastele.  Lisaks leiad valikust ka imearmsad beebitekid – mis on meie klientide suured lemmikud. Wool In Love riided on pehmed ja soojad, aga samas hästi hingavad, just lastele sobilikud. Meie niiskes ja jahedas kliimas sobivad villased rõivad kandmiseks igal aastaajal, nii sügisel, talvel, kui ka Eesti jahedatel kevad- ja suveilmadel.

Wool In Love tooted on valmistatud hoole ja armastusega, lähtudes isiklikust vajadusest!

 

 – Wool In Love –