Toggle Nav
My Cart

Eesti lastemoe brand Wool In Love – Eestis disainitud ja valmistatud meriinovillased beebide- ja lasteriided.

 

Me oleme Viljandis tegutsev kudumite tootmisega tegelev pereettevõte. Omame pikaajalist kogemust villaste rõivaste toomisel ning peamiselt ekspordime oma toodangu Skandinaaviasse. 2017 aasta kevadel hakkasime valmistama kudumeid väikelastele ja beebide enda kaubamärgi Wool In Love all. 

Meie valikus on meriinovillased kampsunid ja püksid, kleidid, kombed ning mütsid ja sallid beebidele ja kuni 7 aastastele väikelastele.  Lisaks leiad valikust ka imearmsad beebitekid – mis on meie klientide suured lemmikud.

Wool In Love riided on mugavad, just beebidele ja lastele sobilikud. Meie niiskes ja jahedas kliimas sobivad villased rõivad kandmiseks igal aastaajal, nii kevad/sügisel, talvel, kui ka Eesti jahedatel suveilmadel. Meriinovill on imeline, kuna annab sooja, samas hingab hästi ja seetõttu ei aja higistama, ning on pehme ja mugav.

Meile on oluline naturaalsus ja materjalide kõrge kvaliteet, ja seetõttu kasutame Itaalia ja Austria lõngatootjate kõrgekvaliteedilist 100% meriinovillast ja 100% lambavillast lõnga.

Pöörame suurt rõhku toodete disainile, armastame skandinaavialikke ja naturaalseid toone. Lähtume ideest, et rõivas peab olema kaunis ja samas funktsionaalne, sobima hästi nii alusrõivana (sooja pesuna) kui ka pealisriidena. 

Wool In Love tooteid on lihtne hooldada – kõiki rõivaid on lubatud masinas pesta villapesu programmil. 

 

Wool In Love tooted on valmistatud hoole ja armastusega, lähtudes isiklikust vajadusest, pöörates rõhku disainile ja mugavusele. 

 

 – Wool In Love –